www.centrum.krzyzowa.pl
Międzynarodowe Centrum
Konferencyjne "Krzyżowa"
Krzyżowa 7
PL 58-112 Grodziszcze
+48 74 85 00 200
ZAPRASZAMY DO HOTELU ZAPRASZAMY DO HOTELU ZAPRASZAMY DO HOTELU
Hotel

Poszukując wypoczynku za miastem, spokoju, przestrzeni, kontaktu z przyrodą, znajdują Państwo wyjątkowe miejsce, otoczone łąkami, zachwycające niepowtarzalną atmosferą. Wybudowany na miejscu starego dworu Pałac wraz z dziedzińcem i przyległymi budynkami tworzą malowniczy kompleks konferencyjno - wypocznkowy. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje o zróżnicowanym standardzie, co  sprawia, że zadowoleni z naszych usług mogą być zarówno indywidualni klienci, chcący wypocząć od zgiełku miast, biznesmeni szukający komfortowych warunków pracy, jak i turyści zwiedzający to nasycone historią miejsce. Pokoje utrzymane są  w kolorystyce ciepłych beżów i brązów, co w połączeniu z naturalnie drewnianymi meblami tworzy przyjemny, domowy nastrój. Uroku wnętrzom dodaje widok z okna nadziedziniec obiektu, Pałac lub bezkresne pola i lasy.

Posiadamy 201 miejsc noclegowych, w tym pokoje dla gości niepełnosprawnych. Pokoje zlokalizowane są w budynkach, które zachowały swoje historyczne nazwy: Spichlerz, Stajnia, Obora i Dom Ogrodnika.

SPICHLERZ


to przytulnie urządzony hotel, w którym oferujemy 38 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach  z łazienkami, telefonem oraz stałym dostępem do internetu o standardzie hotelu***.

  • 8 pokoi 1 osobowych
  • 16 pokoi 2 osobowych
     

STAJNIA, OBORA, DOM OGRODNIKA

to łącznie 75 pokoi, które ze względu na charakter Obiektu i działalność Fundacji są modułami mieszkalnymi z łazienkami lub posiadają pokoje z łazienkami na korytarzu. 

  • 11 pokoi 1 osobowych
  • 31 pokoi 2 osobowych
  • 11 pokoi 3 osobowych
  • 15 pokoi 4 osobowych
  •  7 pokoi 5 osobowych
Pokoje jednoosobowe
Pokoje dwuosobowe
Pokoje wieloosobowe
RESTAURACJA

Restauracja „U Hrabiego”  w Krzyżowej to wyjątkowe miejsce na mapie Dolnego Śląska, w którym spotyka się polska i niemiecka historia.

EVENTY

Kompleks hotelowo - konferencyjny w Krzyżowej ma wiele powodów do dumy, a jednym z nich jest możliwość organizowania wyjątkowych imprez okolicznościowych. 

Międzynarodowe Centrum Konferencyjne "Krzyżowa"

Nowoczesny obiekt szkoleniowo-konferencyjny, którego właścicielem jest Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego, niezależna polska organizacja pozarządowa działająca na rzecz tolerancji, pokoju, porozumienia i przepojonej wzajemnym szacunkiem współpracy wszystkich narodów europejskich.

Międzynarodowe Centrum Konferencyjne "Krzyżowa" Sp. z o.o.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Napisz do nas
Międzynarodowe Centrum Konferencyjne "Krzyżowa" Sp. z o.o.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl
Międzynarodowe Centrum
Konferencyjne "Krzyżowa"
Krzyżowa 7
PL 58-112 Grodziszcze
+48 74 85 00 200

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Strona internetowa utworzona w ramach projektu pt.:

"Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej w Wałbrzychu"

CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA